Osoby zainteresowane umieszczeniem reklamy, loga swojej firmy na naszej stronie internetowej proszone są o kontakt z administratorem.

Wyszukiwarka

Aktualności

Olimpia SOLO Pysznica - KP Zarzecze 1:1 (1:0)

• autor: khkierownik, 2015-08-10 09:43

<b>Olimpia Pysznica</b>     1:1 (1:0)      Znalezione obrazy dla zapytania herb KP zarzecze

OLIMPIA SOLO PYSZNICA - KP ZARZECZE

Olimpia Pysznica - KP Zarzecze 1-1 (1-0)  14 czerwiec  2015

Bramka dla Olimpii:  Konrad Mulawka w 3`

Bramka dla Zarzecza: Łukasz Kobylarz w 83`

Żółte kartki dla Olimpii: Adrian Kozłowski, Artur Szado i dwie kartki Wojciech Dziura

Żółta kartka dla Zarzecza: Łukasz Kobylarz

Czerwona kartka dla Olimpii: Wojciech Dziura w 87` w konsekwencji dwóch żółtych kartek

Skład Olimpii:  M. Michalak - A. Szado, Socha, W. Dziura, Urbanik - Tabaka,  Ł. Bajgierowicz (65` W. Sobiło), Skiba, Gilar  -  Kozłowski, Mulawka (55` Tofil)

Skład Zarzecza:  Artur  Kielarski - Sławomir Wołoszyn (90` Wojciech Szoja), Radosław Kozyra, Adam Chudzik, Tomasz Małek, Adam Zelek (46` Szymon Kozyra), Dariusz Kobylarz, Franciszek Dul, Rafał Dudek, Łukasz Kobylarz (89` Marek Sadowicz), Jacek Szuba (86 Adrian Wytrzęś)

Opis w rozwinięciu...

Olimpia Pysznica do  pierwszego  meczu nowego sezonu  przystąpiła odmieniona, pół podstawowego składu z zeszłej rundy zasiadło na ławce rezerwowej, a w ich miejsce zajęli nowo pozyskani zawodnicy. Początek meczu w naszym wykonaniu wyglądał bardzo dobrze, wiele dokładnych podań  pozwoliło stworzyć kilka dogodnych sytuacji. Już w trzeciej minucie po dograniu Łukasza Bajgierowicza w pole karne do Konrada Mulawki, ten umiejętnie się odwraca w  stronę bramki i zdobywa pierwszego gola. Po kilku minutach Adrian Kozłowski główkuje, lecz dobrze broni bramkarz Zarzecza. Po kilku minutach  ponownie główkuje Kozłowski w dogodnej sytuacji, lecz piłka przelatuje nad bramką. Kolejne dobre sytuacje ma Bajgierowicz, lecz za pierwszym razem po dośrodkowaniu brakuje kilku centymetrów żeby dosięgnąć piłkę głową. W kolejnej dogodnej sytuacji Łukasza ponownie brakuje niewiele, aby zamknąć akcję i skierować piłkę do pustej bramki. Olimpia przez  wysoki pressing w pierwszym kwadransie praktycznie zamknęła zespół Zarzecza na własnej połowie. Po 30 minutach takiej gry naszym zawodnikom zaczęło brakować sił i mecz się wyrównał. Jedna z pierwszych akcji gości o mało nie zakończyła sie utratą gola, pomocnik Zarzecza  pociągnął kilka metrów w środku boiska, a następnie precyzyjnie zagrał do wchodzącego  w pole karne napastnika, na szczęście  piłka po strzale zawodnika gości odbiła się od słupka. Ta akcja pozwoliła uwierzyć w siebie zawodnikom  przyjezdnym, którzy zaczęli grać coraz odważniej. W pierwszej połowie była też jedna sytuacja, która zdenerwowała naszego nowego trenera Marka Kusiaka, po dobrym zagraniu  w polu karnym  piłkę dostał Krystian Tabaka, lecz przy wykonaniu zwodu zostaje przewrócony, zdaniem naszego trenera był faulowany i powinien być karny. Druga połowa  przebiegała podobnie jak końcówka pierwszej, nie za wiele się działo na boisku. Olimpia w tej połowie rzadko zagrażała bramce rywala, najwięcej takich sytuacji było po dośrodkowaniach  ze stałych fragmentów i główkach Sebastiana Sochy. Dogodną sytuację w polu karnym miał Kozłowski, lecz nie zdecydował się na strzał  tylko próbował odgrywać. Goście  coraz łatwiej podchodzili pod nasze pole karne.  Zachowali oni więcej sił  i pod koniec meczu po strzale z prawej strony boiska zdobyli wyrównanie.  W końcówce nerwy  puściły Wojciechowi Dziurze i po  brutalnym faulu dostał drugą żółtą kartkę i opuścił boisko.  Mecz w wykonaniu Olimpii  oprócz początkowego okresu nie wypadł zbyt dobrze. Na grę naszych zawodników wpłynęła na pewno  gorąca pogoda tego dnia, ale przeciwnik lepiej rozłożył siły i wywiózł jeden punkt z Pysznicy.